Dotace na webové stránky pro školu 2024

Sázka na jistotu: Spolehněte se na naše bohaté zkušenosti

Kraj Vysočina znovu vyzval k podávání žádostí z grantového programu Informační a komunikační technologie 2024 o dotaci 10 – 100 tisíc Kč, kterou můžete využít na nový školní web. Pomůžeme vám ji získat. V letech 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2022 a 2023 jsme v rámci Fondu Vysočiny vytvořili nové webové stránky 61 školám. Díky našim bohatým zkušenostem se na nás můžete opravdu spolehnout.

Nezatěžujte se dalším papírováním

• Vyplníme vaši žádost o příspěvek. Vy ji jen odešlete.
  • Vytvoříme nové a kvalitní webové stránky vaší školy.

Potěšte žáky, rodiče i učitele prvotřídním školním webem

Školám pomáháme mimo jiné s elektronickými třídnicemi a žákovskými knížkami, školní matrikou, e-learningem či propagací na seznamu škol už 15 let. Proto jsme vyvinuli také unikátní redakční systém přímo pro školy. Díky tomu na svém novém webu využijete speciální funkce jídelníčku, e-omluvenky, rozvrhu hodin, přístupu pro studenty, rezervace schůzek rodičů s učiteli a další.

Podívejte se, jak kvalitní školní web vypadá:

Mateřské školy

Základní školy

Základní umělecké školy

Střední školy

Podívejte se na další spokojené školy a ohlasy ředitelů.

Financování webu ve 3 krocích

1. Před začátkem tvorby webu po schválení příspěvku Krajem Vysočina (obvykle konec června) škola zaplatí polovinu ceny webu.
  2. Druhou část ceny škola doplatí po předání hotového webu (září – říjen).
  3. Kraj Vysočina proplatí 60 % ceny webu na účet školy (říjen – listopad). Středně velká škola do 300 žáků tak za web místo 50 000 Kč zaplatí pouze 20 000 Kč.

Ozvěte se nám

Žádosti se posílají do 5. 4. 2024. Ale neváhejte! Rozpočet je omezený a může být vyčerpán dříve.

Napadají vás otázky? Proberme je v klidu u vás ve škole. Sídlíme v Havlíčkově Brodě, máme k vám blízko.

Napište nám na wwwproskoly@just4web.cz nebo zavolejte na 774 712 218 (Milan Sochor).