Webové stránky pro školy

Vyjádření klienta

Mgr. Lenka Jantačová, ředitelka školky v Horní Cerekvi

Webové stránky mateřské školky v Horní Cerekvi zvítězily v kategorii školských zařízení Kraje Vysočina (více informací a fotografií z předávání cen objevíte zde).

Slova paní ředitelky:
„Za vše moc děkujeme, máme radost a snad se v budoucnosti dostaneme ještě k nějaké spolupráci. Krásný den, Lenka J.“

PaedDr. Milena Honsová, ředitelka ZŠ Havlíčkův Brod, V Sadech 560

„Chtěli bychom vyjádřit naši spokojenost s novými webovými stránkami, které vytvořila firma just4web.cz. Spolupráce probíhala bez problémů, byli jsme spokojeni s kvalitou práce i s komunikací. Velmi pozitivní ohlasy máme i ze strany rodičů a veřejnosti. Webové stránky jsou moderní, přehledné a uživatelsky příjemné. Jsme velmi rádi, že všechny naše připomínky byly zohledněny. Jednání se všemi zúčastněnými probíhalo v příjemné atmosféře.

Přejeme hodně spokojených zákazníků.“

Mgr. Jaroslav Přeučil, ředitel ZŠ Kostomlaty nad Labem

„Musím zodpovědně sdělit, že vámi vytvořené webové stránky naší školy nejenže splnily, ale jednoznačně předčily naše očekávání. Odvedli jste profesionální práci, struktura i grafické rozložení je přesně dle našich představ a manuál ke správě je slušně přehledný. Naše webové stránky se staly v porovnání s jinými podobného zaměření skutečně odlišnými. 

Při vytváření návrhu struktury webových stránek, aby přesně splnily naše představy, což nebylo vždy jednoduché zadání, jsem ocenil kultivovaný a empatický přístup vaší firmy. Kladně hodnotím i postimplementační podporu k zažehnání případných problémů. Po pravdě musím říci, že je málo firem, které bych díky jejich profesionalitě mohl dále doporučit.

Ta vaše patří mezi světlé výjimky. Díky.“

Mgr. Martin Hanák, ředitel ZŠ a MŠ Věžnice

„Spolupráci s firmou just4web.cz mohu označit za výbornou a bezproblémovou. Platí to již od prvního osobního kontaktu až po finalizaci celého projektu. Vytvořené stránky pro naši školu jsou vizuálně velice příjemné a jejich chod a správa je bezproblémová. Oceňuji pravidelnou pomoc a podporu firmy jak při tvorbě stránek, tak i při administrativních krocích pro získání dotace z Kraje Vysočina.

Určitě budeme s firmou spolupracovat i nadále a vřele ji doporučovat dalším zájemcům.“

Mgr. Marie Žáčková, ředitelka ZŠ a MŠ Dolní Město

„Naše spolupráce s firmou just4web.cz s.r.o. probíhala velmi korektně, příjemně a hlavně bezproblémově. Pracovníci této firmy pro naši školu vytvořili stránky, se kterými jsme velmi spokojeni a máme pozitivní ohlas i od rodičů žáků a veřejnosti. Velmi oceňuji, že na nás měli a mají vždy čas, jsou ochotni nám poradit a pomoci. Tuto firmu mohu ostatním školám a dalším institucím jedině doporučit.“

Mgr. Štěpán Florián, zástupce ředitele ZŠ Hrotovice

„Spolupráce s firmou just4web.cz s.r.o. byla výborná a proběhla bez jakýchkoliv problémů. Profesionální přístup, skvělá komunikace, rychlá reakce a přesné zpracování našich požadavků. Webové stránky byly vytvořeny přesně podle našich představ. S firmou je prostě radost spolupracovat.“


Kontakty

Zajímá vás něco? Klidně nám napište e-mail, zavolejte nebo si domluvíme schůzku.
Rádi s vámi nový školní web probereme. Těšíme se, až se nám ozvete.

 

T

+420 777 812 202

E

wwwproskoly@just4web.cz

K

Pavel Just
T: +420 774 712 202
E: pavel.just@just4web.cz

Milan Sochor
T: +420 774 712 218
E: milan.sochor@just4web.cz

Kristýna Urbanová
T: +420 774 712 203
E: kristyna.urbanova@just4web.cz

A

just4web.cz s.r.o.
Budova výzkumného ústavu
Dobrovského 2366
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 27547876
DIČ: CZ27547876

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 25441

W

www.just4web.cz

 

Sourozenecký projekt: